03.06 | Ladoga’s Gold | Stage 3 | 135.2 | MARCHUK Dzianis | ME |
03.06 | Tour du Togo | Stage 1 | 117 | DIALLO Yaya | ME |
02.06 | 's-Gravenwezel | 112 | WOUTERS Rutger | ME |
02.06 | 5ª Taça de Portugal Femininas JSC | - | REYES Agustina | |
02.06 | Alfa Bier Limburg Trofee | 202.3 | VISSER Guillaume | |
02.06 | Boezinge | 86 | HEREMANS Ella | WJ |
02.06 | Brilon Cup - Trhový Štěpánov - Road Race | 72 | ZEMANOVÁ Kristýna | WE |
02.06 | Brilon Cup - Trhový Štěpánov - Road Race | 90 | ŠUMPÍK Pavel | MJ |
02.06 | Cascade Gravel | 144 | SOPHOCLES Aris | ME |
02.06 | Cascade Gravel | 144 | GORDON Serena | WE |
02.06 | Championnat Auvergne-Rhône-Alpes | 155.1 | MARGUERITAT Titouan | ME |
02.06 | Championnat Auvergne-Rhône-Alpes | 84.1 | MIDELET Alphanie | WE |
02.06 | Championnat Centre-Val de Loire | 130.2 | BRIDRON Thibaud | ME |
02.06 | Championnat Centre-Val de Loire | 74.4 | DUCHESNE Pascaline | WE |
02.06 | Championnat d'Occitanie | 135.8 | COSTEPLANE Aurélien | ME |
02.06 | Championnat de Bourgogne-Franche-Comté | 155.1 | DUCRET Justin | ME |
02.06 | Championnat de Bourgogne-Franche-Comté | 112.8 | GRÉGOIRE Baptiste | MJ |
02.06 | Championnat de Bretagne | 145.5 | LARMET Ilan | ME |
02.06 | Championnat de Bretagne | 97 | LE GLEUT Sylvia | WE |
02.06 | Championnat de Martinique | 139.6 | STANISLAS Mickaël | ME |
02.06 | Championnat de Normandie | - | ADAM Guillaume | ME |
02.06 | Championnat de Normandie | 77.6 | KLAES Lise | WE |
02.06 | Championnat de Nouvelle-Aquitaine | 144.1 | BIBET Thomas | ME |
02.06 | Championnat des Pays de la Loire | 133 | SANCHEZ Clément | ME |
02.06 | Championnat des Pays de la Loire | 76.5 | RABY Coline | WE |
02.06 | Championnat du Grand Est | 137.25 | LIARDET Arthur | ME |
02.06 | Championnat interrégional des Hauts-de-France et d'Ile-de-France | 117 | MAFFEÏS Dany | ME |
02.06 | Championnat Région Sud | 120 | DELACROIX Tristan | ME |
02.06 | Clasica San Pedro | 143.7 | GANZABAL Ander | ME |
02.06 | Cursa Ciclista del Llobregat "Navàs-Sant Boi" | 111 | CUBILLAS Javier | |
02.06 | East Midlands Road Race Championships | - | LEWIS Adam | ME |
02.06 | East Midlands Road Race Championships | - | TANDY Ella | WE |
02.06 | Eichsfelder Radsportag | 88 | THÖMEN Moritz | ME |
02.06 | Ereprijs Leon Rosselle - Haringe | 111 | PLOVIE Tom | ME |
02.06 | Filter Maanteekarikasari 3 | 101.57 | ÄRM Rait | |
02.06 | Fiorano - Fiorano | - | MENGHINI Alessio | |
02.06 | Giro del Friuli Venezia Giulia – Juniores | Final GC | TAKÁCS Zsombor Tamás | MJ |
02.06 | Giro del Friuli Venezia Giulia – Juniores | Stage 4 | 110 | BICELLI Michele | MJ |
02.06 | GP Televie Blaimont | 153.3 | MELLAERTS Robbe | ME |
02.06 | Grande Prémio Abimota | Final GC | NYCH Artem | ME |
02.06 | Grande Prémio Abimota | Stage 3 | 148 | TIVANI German Nicolás | ME |
02.06 | Kirchbergrennen in Hofweier | 60 | PENNA Fausto Valentin | ME |
02.06 | KNWU Toekomstcup 't Hoogeland | 111.6 | SCHOONVELDE Gijs | MJ |
02.06 | KNWU Toekomstcup 't Hoogeland | 74.4 | KNAVEN Fee | WJ |
02.06 | Ladoga’s Gold | Stage 2 | 62.4 | STASH Mamyr | ME |
02.06 | Lapinkylän tempo | 26.6 | LARSEN Trond | ME |
02.06 | Merida NL Gravel Series - Aalten | 120 | HENDRIKX Mees | ME |
02.06 | Merida NL Gravel Series - Aalten | 105 | OFFEREIN Iris | WE |
02.06 | Międzynarodowy wyścig kolarski Memoriał Joachima Halupczoka | Stage 2 | 120 | MATUSZEWSKI Franciszek | MJ |
02.06 | Premio Hogueras de San Juan - Challenge CV Féminas | 70 | SOSA Maryoly | WE |
02.06 | Ronda ciclista al Maestrat | 157.42 | STENNING Oliver | |
02.06 | Ronde van Gorredijk | 80 | KOK Michiel | ME |
02.06 | Ronde van Gorredijk | 50 | BOUWMEESTER Sanne | WE |
02.06 | Roosdaal-Pamel | 84.7 | VERSTRAETE Jenthe | MJ |
02.06 | Rund um den Mundoplatz | 70 | SCHEMPP Oscar | ME |
02.06 | Sint-Katelijne-Waver | 93 | VAN AERSCHOT Brend | MJ |
02.06 | SPORTLAND NÖ womens|kids tour | Final GC | MUL Malwina | WE |
02.06 | SPORTLAND NÖ womens|kids tour | Stage 4 | 56.2 | CHLADONOVA Viktoria | WE |
02.06 | The Race Days Stuttgart | Final GC | NEFF Luis | ME |
02.06 | The Race Days Stuttgart | Stage 4 | 78 | DUBOIS Tom | ME |
02.06 | The Race Days Stuttgart | Final GC | KÖNIG Aaron | MJ |
02.06 | The Race Days Stuttgart | Stage 4 | - | STUPPERICH Valentin | MJ |
02.06 | Tour du Condroz | 119.1 | VERBEECK Tuur | MJ |
02.06 | Tour du Couesnon Marches de Bretagne | Stage 1 | 5.33 | BOULET Eliott | MJ |
02.06 | Trnava Tour | Final GC | STOJNIĆ Veljko | ME |
02.06 | Trnava Tour | Stage 4 | 120 | STOJNIĆ Veljko | ME |
02.06 | Van Den Akker Aqua Service Ronde van Heeswijk & Regio Kampioenschap Zuid | 80 | NOORLOOS Casper | ME |
02.06 | Van Den Akker Aqua Service Ronde van Heeswijk & Regio Kampioenschap Zuid | 65 | VAN DEN KIEBOOM Phillip | MJ |
02.06 | Volta Ciclista O Baixo Miño | 128.1 | TORRES Marc | |
02.06 | Wahoo Rival Crit Köln | 69 | KUJAWINSKI Kamil | ME |
02.06 | Yorkshire, NW & NE Regional Road Championships | - | HARTLEY Jack | ME |
02.06 | Yorkshire, NW & NE Regional Road Championships | - | ANDERSON Megan | WE |
02.06 | Youth Tour | Final GC | RISHØJ Hugo | MJ |
02.06 | Youth Tour | Stage 4 | 105.1 | DALHOFF Felix | MJ |
01.06 | Boucles des Portes du Coglais | 119.6 | BOULET Eliott | MJ |
01.06 | Brilon Cup - Trhový Štěpánov - ITT | - | ZEMANOVÁ Kristýna | WE |
01.06 | Brilon Cup - Trhový Štěpánov - ITT | - | ŠUMPÍK Pavel | MJ |
01.06 | Championnat du Grand Est - ITT | 20.3 | BEURVILLE Mathis | ME |
01.06 | Championships Cape Verde - ITT | - | DA VEIGA Patrik | ME |
01.06 | Cursa Ciclista Femenina Ombría del Benicadell | 76.2 | RODRÍGUEZ Sofia | WE |
01.06 | De Wageningse Muur | 80 | NOORLOOS Casper | ME |
01.06 | De Wageningse Muur | - | GROEN Marjet | WE |
01.06 | Euskadiko Txapelketa Junior | 87.7 | EGUIGUREN Oskitx | MJ |
01.06 | Geel Kievermont | 88 | MAES Emile | MJ |
01.06 | Giro del Friuli Venezia Giulia – Juniores | Stage 3 | 110 | BESSEGA Andrea | MJ |
01.06 | Gran Premio Ciudad de Lorca - Campeonato de Murcia | 151.5 | LOZANO Juan Pedro | ME |
01.06 | Grande Prémio Abimota | Stage 2 | 138 | MESA Santiago | ME |
01.06 | Jumbo ronde van Papendrecht | 80 | VELING Quinten | ME |
01.06 | Jumbo ronde van Papendrecht | 50 | HOFMAN Melissa | WE |
01.06 | Ladoga’s Gold | Stage 1 | 62.4 | SHNYRKO Alexei | ME |
01.06 | Life Time UNBOUND Gravel | 326.34 | MORTON Lachlan | ME |
01.06 | Life Time UNBOUND Gravel | 326.34 | KLÖSER Rosa Maria | WE |
01.06 | Memorial Marc Demeyer | 86.4 | EDMONDS Enzo | MJ |
01.06 | Memorial VDB Forever | 80 | DURIE Zeno | MJ |
01.06 | Międzynarodowy wyścig kolarski Memoriał Joachima Halupczoka | Stage 1 | 10 | KRZYSKOW Dominik | MJ |
01.06 | Mol-Ezaart | 66 | KERKHOF Falke | WJ |
01.06 | Nordic Gravel Series - Uppsala | - | AUVINEN Markus | ME |
01.06 | Nordic Gravel Series - Uppsala | - | AINTILA Wilma | WE |
01.06 | Pokal Slovenije - Vzpon na Krvavec | - | MERNIK Sven Aleksander | ME |
01.06 | Špiro Mugoša - Podgorica | - | VUČKOVIĆ Jovan | ME |